Arge Danışmanlık Desteği

Gizlilik, aidiyet, çözümcülük, üretkenlik başlıca etik değerlerine bağlı hizmet veren ISR, ARGE çalışmalarınızda tüm tecrübelerini danışmanlık yolu ile sunarak çalışmalarınıza değer kazandırmaktadır.

0
Yazılım Güvenliği Danışmanlığı
0
Kod Yazım Danışmanlığı
0
Arge Proje Danışmanlığı
0
Özgün Proje Çalışması

Şirket bünyesine sadece proje gereği ek personel kadrosu oluşturmak istemeyen, ARGE çalışmalarında desteğe ihtiyaç bulunan firmalara projelerinin gerektirdiği hassasiyete uygun olarak ISR mevcut bilgi birikimini sunarak, zaman tasarrufu, maddi tasarruf ve itibarınızın kuvvetlenmesini sağlamaktadır.

Uluslararası çalışmalarda bulunan gerek Türk firmalarına, gerekse Türkiye pazarına girmek isteyen firmalara yöneiik danışmanlık hizmet becerimiz mevcuttur.

Bu konuda paylaşabildiğimiz bazı geçmiş çalışmalarımız;

– HotSpot: Loglama çözümü kod yazım danışmanlığı

– HotSpot: Özellik (feature) danışmanlık desteği

– Yasal Uyumluluk: Loglama yazılım ar-ge danışmanlık desteği

– Yazılım güvenliği; modül danışmanlığı ve denetimi

– Entegrasyon danışmanlığı

 

OSCEOffensive Security Certified Professional

ISR Bilgi Güvenliği, 25 yılı aşkın süredir güvenlik sektörünü takip eden uzmanlardan oluşmaktadır.

Uzmanlarımız çalışmalarına dair bulgularını sizin ihtiyacınıza en uygun şekilde özet nitelikte, teknik açıklamarı ile ve sade bir dil ile Türkçe raporlayarak sizin işinize ve çözüme odaklanabilmenizi sağlar.

Siber güvenlik konusunda bilgi güvenliğini sağladığımız müşterilerimizin güvenliğini sürdürmek amacıyla adlarını burada paylaşmayı doğru bulmuyoruz.

Gizlilik anlaşmamız çerçevesinde referanslarını paylaşmak üzere izin aldığımız müşterilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalar sonucunda tespit edilen sistem zafiyetleri ve bu zafiyetlere bağlı erişilebilecek bilgilerin gizli kalması bizim için yüksek derecede önemlidir.

Siber güvenlik çalışmalarının başlangıcında her iki kurumun da çalışma şartlarına yönelik gizlilik sözleşmesi imzalaması ve bu çerçevede kurumsal disiplinin korunması sağlanmaktadır.

Sözleşmelerimiz çerçevesinde çalışmalarımızın gizlilikle yürütülmesi, size karşı olan şeffaflığımızı kaybetmemiz anlamına gelmemektedir. Çalışmalara yönelik ihtiyaç duyulan detaylı bilgi yetkili kişilere aktarılmaktadır.

Memnuniyet hedefimiz çerçevesinde müşterilerin kazanımı, tekrarlayan müşterilere döndürülmesi ve olumlu referans kazanımı için tüm çalışmalarımız özveri ile yürütülmektedir.

Sizi Arayalım

Daha detaylı bilgi almak ve proje ortaklığı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2 yıl süresince yapılan çalışmaların sonucunda ortaya koyduğumuz ScavDAT projemiz çerçevesinde pek çok ürün geliştirdik ve tecrübe edindik. Geliştirdiğimiz ürünler ve edindiğimiz tecrübelerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bilgi at isr.com.tr

Sizi Arayalım