Bülten Üyeliği

ISR ekibince hazırlanan siber güvenlik haberlerine ve faaliyet bültenine bu sayfadan üye olabilirsiniz.

ISR Bültenlerine Üye Olmak İçin;

* indicates required
Bültenler
Kampanyalar
İletişim İzni

ISR Bilgi Güvenliği'nin sizinle iletişime geçebilmesi amacıyla aşağıdaki iletişim metotları için izin talep etmekteyiz. (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (ve GDPR) uyumluluğumuz kapsamında izniniz talep edilmektedir.)

Dilediğiniz herhangi bir zaman gönderilerimizin alt bölümünde yer alan "unsubscribe" seçeneğine tıklayarak listeden ayrılabilir, gönderimlerin birisi veye hepsinden çıkış yapabilirsiniz. Gizlilik uygulamalarımızla ilgilli olarak detaylı bilgiyi bu linkte (https://www.isr.com.tr/gizlilik_politikasi/) bulabilirsiniz.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

ISR Bilgi Güvenliği, 25 yılı aşkın süredir güvenlik sektörünü takip eden uzmanlardan oluşmaktadır.

Uzmanlarımız çalışmalarına dair bulgularını sizin ihtiyacınıza en uygun şekilde özet nitelikte, teknik açıklamarı ile ve sade bir dil ile Türkçe raporlayarak sizin işinize ve çözüme odaklanabilmenizi sağlar.

Siber güvenlik konusunda bilgi güvenliğini sağladığımız müşterilerimizin güvenliğini sürdürmek amacıyla adlarını burada paylaşmayı doğru bulmuyoruz.

Gizlilik anlaşmamız çerçevesinde referanslarını paylaşmak üzere izin aldığımız müşterilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalar sonucunda tespit edilen sistem zafiyetleri ve bu zafiyetlere bağlı erişilebilecek bilgilerin gizli kalması bizim için yüksek derecede önemlidir.

Siber güvenlik çalışmalarının başlangıcında her iki kurumun da çalışma şartlarına yönelik gizlilik sözleşmesi imzalaması ve bu çerçevede kurumsal disiplinin korunması sağlanmaktadır.

Sözleşmelerimiz çerçevesinde çalışmalarımızın gizlilikle yürütülmesi, size karşı olan şeffaflığımızı kaybetmemiz anlamına gelmemektedir. Çalışmalara yönelik ihtiyaç duyulan detaylı bilgi yetkili kişilere aktarılmaktadır.

Memnuniyet hedefimiz çerçevesinde müşterilerin kazanımı, tekrarlayan müşterilere döndürülmesi ve olumlu referans kazanımı için tüm çalışmalarımız özveri ile yürütülmektedir.

Sizi Arayalım

Hakkımızda daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2 yıl boyunca TÜBİTAK Martek desteği ile geliştirdiğimiz ScavDAT projemiz kapsamında geliştirdiğimiz metodolojilerimizden, edindiğimiz tecrübelerden ve özgün raporlamalarımızdan örnekler görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bilgi at isr.com.tr

Sizi Arayalım