Proje Geliştirme Desteği

Araştırmacı, çözümcü, üretken ve etik değerlere bağlı temel nitelikleri ile hizmet veren ISR, proje ortaklığına son derece yatkın şekilde organize olmuştur.

0
Proje Geliştirme Desteği

ISR, bilişim sektöründe henüz gelişmekte olan ve ihtiyaç duyulan pek çok yeniliği eş zamanlı olarak ihtiyaçları doğrultusunda proje ortaklarına sunabilmektedir.

Özellikle şirket bünyesinde kadrolaşmaya gitmek istemeyen, ar-ge veya yazılım ihtiyaçları bulunan üretici firmalara gerekli proje desteği sunularak mevcut bilgi birikimi ve ürünlerine güncel ve pratik çözümleri hızlı bir şekilde entegre etme esnekliğini sağlamaktadır.

Ayrıca uluslararası yetkinlikte ve genişlikteki firmaların kısa süreli planlamaları doğrultusunda ihtiyaç duydukları bölgesel ve/veya lokal çözümlerde de projeler sunulabilmektedir.

ISR Bilgi Güvenliği, 25 yılı aşkın süredir güvenlik sektörünü takip eden uzmanlardan oluşmaktadır.

Uzmanlarımız çalışmalarına dair bulgularını sizin ihtiyacınıza en uygun şekilde özet nitelikte, teknik açıklamarı ile ve sade bir dil ile Türkçe raporlayarak sizin işinize ve çözüme odaklanabilmenizi sağlar.

Siber güvenlik konusunda bilgi güvenliğini sağladığımız müşterilerimizin güvenliğini sürdürmek amacıyla adlarını burada paylaşmayı doğru bulmuyoruz.

Gizlilik anlaşmamız çerçevesinde referanslarını paylaşmak üzere izin aldığımız müşterilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalar sonucunda tespit edilen sistem zafiyetleri ve bu zafiyetlere bağlı erişilebilecek bilgilerin gizli kalması bizim için yüksek derecede önemlidir.

Siber güvenlik çalışmalarının başlangıcında her iki kurumun da çalışma şartlarına yönelik gizlilik sözleşmesi imzalaması ve bu çerçevede kurumsal disiplinin korunması sağlanmaktadır.

Sözleşmelerimiz çerçevesinde çalışmalarımızın gizlilikle yürütülmesi, size karşı olan şeffaflığımızı kaybetmemiz anlamına gelmemektedir. Çalışmalara yönelik ihtiyaç duyulan detaylı bilgi yetkili kişilere aktarılmaktadır.

Memnuniyet hedefimiz çerçevesinde müşterilerin kazanımı, tekrarlayan müşterilere döndürülmesi ve olumlu referans kazanımı için tüm çalışmalarımız özveri ile yürütülmektedir.

Sizi Arayalım

Projenize destek arıyor, deneyimli bir yazılım ekibine ihtiyaç duyuyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Proje çalışmalarımız çerçevesinde geliştirdiğimiz ve edindiğimiz tecrübelerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bilgi at isr.com.tr

Sizi Arayalım