Hakkımızda Merak Ettikleriniz Bu Bölümde

Faaliyetlerini TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi’nde bilgi güvenliği üzerine arge çalışmaları ve siber güvenlik hizmetleri ile sürdürmekte olan ISR, 2013 yılında kurulmuştur.

Araştırmacı, çözümcü, üretken ve etik değerlere bağlı temel nitelikleri ile hizmet veren dinamik ISR kadrosu, iş ve proje ortaklığına son derece uygun şekilde organize olmuştur.

ISR, bilişim sektöründe henüz gelişmekte olan ve ihtiyaç duyulan pek çok yeniliği eş zamanlı olarak ihtiyaçları doğrultusunda iş ortaklarına sunabilmektedir. Özellikle şirket bünyesinde kadrolaşmaya gitmek istemeyen, ar-ge veya yazılım ihtiyaçları bulunan üretici firmalara gerekli desteği sunarak mevcut bilgi birikimi ve ürünlerine güncel ve pratik çözümleri hızlı bir şekilde entegre etme esnekliğini sağlamaktadır.

Bilgi güvenliği konusundaki uzmanlığını OSCP (Offensive Security Certified Professional), OSCE (Offensive Security Certified Expert) sertifikaları ile de belgelendirmiş olan ISR ekibi, siber güvenlik konusunda detaylarını sayfa menülerinde bulabileceğiniz eğitim, test ve danışmanlık hizmetlerini de sunmaktadır.

OSCEOffensive Security Certified Professional

TÜBİTAK Martek

 

Hedefimiz;

Sürekli değişen ve gelişen bilgi güvenliği teknolojilerine uyum sağlayarak, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en iyi kalitede ve güvenirlikte hizmet sunmaya devam etmek, kazandığımız referanslarımızın güven ve destekleri ile yolumuzda hızla ilerlemektir.

Vizyonumuz;

Ülkemizde ve tüm dünyada, toplam hizmet ve güvenilirlik anlayışını sürekli geliştiren, bilgi güvenliğinin tüm alanlarında kendini geliştirmeyi vizyon edinmiş, başta ulusumuzda olmak üzere tüm dünyada bilinen bir marka olmaktır.

  • Kurumsallık odaklı çalışan firmamız “katma değer üreten” güvenlik ve ar-ge danışmanı olmayı
  • Firmamızın ayrıcalıklı yetenekleri doğrultusunda müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini yüksek hizmet kalitesi ile karşılamayı
  • Bilgi Güvenliği sektörüne verdiğimiz tüm hizmetleri ar-ge ve mühendislik faaliyetlerimiz ile sürekli geliştirmeyi
  • Faaliyet alanlarımız ve mevcut ürünlerimiz ile bilgi güvenliği sektörünün gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmayı
  • Gerek özel sektör, gerekse kamu kurumlarında yaptığı tüm çalışmalarında “gizlilik” odaklı çalışmayı

 ISR misyon edinmiştir.


 Yönetim Sistemi Belgelerimiz;

27001_LOGO

ISR Bilgi Güvenliği, 25 yılı aşkın süredir güvenlik sektörünü takip eden uzmanlardan oluşmaktadır.

Uzmanlarımız çalışmalarına dair bulgularını sizin ihtiyacınıza en uygun şekilde özet nitelikte, teknik açıklamarı ile ve sade bir dil ile Türkçe raporlayarak sizin işinize ve çözüme odaklanabilmenizi sağlar.

Siber güvenlik konusunda bilgi güvenliğini sağladığımız müşterilerimizin güvenliğini sürdürmek amacıyla adlarını burada paylaşmayı doğru bulmuyoruz.

Gizlilik anlaşmamız çerçevesinde referanslarını paylaşmak üzere izin aldığımız müşterilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalar sonucunda tespit edilen sistem zafiyetleri ve bu zafiyetlere bağlı erişilebilecek bilgilerin gizli kalması bizim için yüksek derecede önemlidir.

Siber güvenlik çalışmalarının başlangıcında her iki kurumun da çalışma şartlarına yönelik gizlilik sözleşmesi imzalaması ve bu çerçevede kurumsal disiplinin korunması sağlanmaktadır.

Sözleşmelerimiz çerçevesinde çalışmalarımızın gizlilikle yürütülmesi, size karşı olan şeffaflığımızı kaybetmemiz anlamına gelmemektedir. Çalışmalara yönelik ihtiyaç duyulan detaylı bilgi yetkili kişilere aktarılmaktadır.

Memnuniyet hedefimiz çerçevesinde müşterilerin kazanımı, tekrarlayan müşterilere döndürülmesi ve olumlu referans kazanımı için tüm çalışmalarımız özveri ile yürütülmektedir.

Geçmiş Haberler
(Şuan Buradasınız)

HAKKIMIZDAKİ GEÇMİŞ HABERLER

BİGGBEST EĞİTİM KAMPI – HAKEM DEĞERLENDİRMESİ

06.08.2019

Yüksek katma değerli projeleri bulmak ve iyileştirmek amacı taşıyan, TÜBİTAK MARTEK tarafından düzenlenen projelerin kıyasıya yarıştığı, BİGGBEST eğitim kampında hakem olarak değerlendirme görevimizi yerine getirdik.

MARKA – Marmara Kalkınma Ajansı İHRACATA DAYALI PAZARA GİRİŞ ÇALIŞMALARI

17.07.2019

Gebze Ticaret Odası koordinatörlüğünde, TÜBİTAK Marmara Teknokent, Bilişim Vadisi ve GOSB Teknopark ortaklığıyla, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Bilişim Firmalarına Yönelik İhracata Dayalı Pazara Giriş Danışmanlığı Projesi” içerisinde yer aldık.

2. İSTANBUL KOBİLER VE BİLİŞİM KONGRESİ

12.06.2019

12 Haziran tarihinde Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe, İcra Kurulu Onursal Başkanımız; KOSGEB Eski Başkanı ve 20.Dönem Milletvekili Sn. Hilmi DEVELİ’nin moderatörlüğü ile katıldık.

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ

25.04.2019

25 Nisan tarihinde, Gebze Teknik Üniversitesi’nde üniversiteli gençlerimizin de katılımı ile girişimcilik zirvesinde yerimizi aldık.

XV. KOBİ ZİRVESİ – REKABETÇİ YERLİ ÜRETİM

03.04.2019

3 Nisan tarihinde, 15ncisi düzenlenen TOSYÖV Kobi Zirvesi’ne katıldık ve katılımcılara faaliyetlerimiz hakkında bilgi aktardık.

TÜRKİYE SİBER GÜVENLİK KÜMELENMESİ SEKTÖR ZİRVESİ

09.02.2019

20 – 27 Ocak tarihlerinde, 4ncüsü düzenlenen İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı’nda mentör ve ayrıca hakem olarak yer aldık. Girişimcilerimizi dinledik, projelerine dair bilgi alıp tecrübelerimizi aktardık.

4. GİRİŞİMCİLİK KAMPI – MENTÖRLÜK DESTEĞİ

26.01.2019

20 – 27 Ocak tarihlerinde, 4ncüsü düzenlenen İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı’nda mentör ve ayrıca hakem olarak yer aldık. Girişimcilerimizi dinledik, projelerine dair bilgi alıp tecrübelerimizi aktardık.

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ

10.12.2018

10 Aralık’ta Gebze Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen “Girişimcilik Sohbetleri”nde gençlerimize bilgi güvenliği sektörü ve girişimciliğe dair bir kısım tecrübelerimizi aktardık.

SANTEK 2018 ve 5. ARGE SANAYİ AKADEMİ BULUŞMASI – KOCAELİ

31.10.2018

31 Ekim – 3 Kasım tarihlerinde, 5ncisi düzenlenen Arge Sanayi Akademi fuarı ve SANTEK fuarında yer aldık. Yeni ürünümüz MENA ‘nın ilk tanıtımını yaparak ziyaretçilerimize bilgi aktardık.

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI

SAVUNMA SANAYİ BAŞKANLIĞI

SİBER GÜVENLİK KÜMELENMESİ

28.06.2018

28 Haziran tarihinde, sektörümüzün tarihi anlarından birisi olan, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı Siber Güvenlik Kümelenmesi Lansmanında üye olarak yer aldık

HACKTRICK

SİBER GÜVENLİK KONFERANSI

04.05.2018

4 Mayıs tarihinde Ankara’da BTK’nın ev sahipliğinde düzenlenen HACKTRICK konferansında gençler ile buluştuk.

ICCI

INTERNATIONAL ENERGY & ENVIRONMENT FAIR AND CONFERENCE

02.05.2018

2-4 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı’nda yer aldık.

XIV. KOBİ ZİRVESİ

25.04.2018

25 Nisan tarihinde İstanbul’da düzenlenen “Toplum 5.0 – Süper Akıllı Toplum” buluşmasında ziyaretçiler arasında yer aldık.

SİBER GÜVENLİK EKOSİSTEMİNİN GELİŞTİRİLMESİ ZİRVESİ

13.02.2018

13 Şubat tarihinde Ankara’da BTK’nın ev sahipliği ve Türkiye Bilişim Derneği’nin koordinasyonu ile düzenlenen toplantıda yer aldık. 32 konuşmacı ve 450’nin üzerinde katılımcı ile yürütülen etkinlikte TINA ürünümüzü ve vizyonumuzu paylaştık.

3rd INTERNATIONAL CYBER WARFARE AND SECURITY CONFERENCE – ANKARA

27.11.2017

27-28 Kasım tarihlerinde Ankara’da Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın ev sahipliği ve TÜBİTAK BİLGEM’in koordinasyonundaki etkinlikte yer aldık. Uluslararası bir çok temsilcinin katıldığı toplantıda siber güvenlik üzerine bilgi paylaşımları gerçekleştirildi.

3. GİRİŞİMCİLİK KAMPI – MENTÖRLÜK DESTEĞİ

13.10.2017

Bu yıl da TÜBİTAK MARTEK’in düzenlediği Girişimcilik Kampı etkinliklerini yakından takip ederek projelerimize moral, fikir ve destek vermek üzere çalıştık. Tüm katılımcılara çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz, girişimlerinde başarılar diliyor, ümitlerini kaybetmeden çalışmalarına devam etmelerini temenni ediyoruz.

Girişimcilik zorlu bir yol!

Sizi Arayalım

Hakkımızda daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2 yıl boyunca TÜBİTAK Martek desteği ile sürdürdüğümüz ScavDAT projemiz kapsamında geliştirdiğimiz metodolojilerimizden, edindiğimiz tecrübelerden ve özgün raporlamalarımızdan örnekler görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bilgi at isr.com.tr

Sizi Arayalım