TİNA

SİBER SALDIRILARI ENGELLEME SİSTEMİ

ETKİN SİBER SAVUNMA

İŞLETİM SİSTEMİ VE PLATFORM BAĞIMSIZ ÇALIŞAN

ULUSAL VE KÜRESEL ÇAPTA SİBER SALDIRILARA KARŞI

TÜRK MÜHENDİSLİĞİ İLE TÜRKİYE’DE GELİŞTİRİLMİŞ

SİBER SALDIRI ALGILAMA VE ENGELLEME SİSTEMİDİR.

YERLİ ÜRETİM, GLOBAL YETKİNLİK

TÜBİTAK Martek’ten ve KOSGEB’den onaylanmış proje destekleri ile üretilen bu öncü ürünümüz, ağ ve sunucu altyapınızı ve IP bazlı tüm istemcilerinizi en iyi şekilde korumak için uluslararası bilinirliğe sahip OSCP (Offensive Security Certified Professional), OSCE (Offensive Security Certified Expert) sertifikalı güvenlik mühendislerimizin tecrübeleri ile sizler için TÜBİTAK Gebze Yerleşkesinde geliştirilmiş ve üretilmiştir.

OSCEOffensive Security Certified Professional

TÜBİTAK MartekYerli Malı - TinaTina

 

Tina Siber Saldırı Engelleme Cihazı

Tina Siber Saldırı Engelleme Cihazı

https://www.tinasecurity.com

ISR Bilgi Güvenliği, 20 yıla yakın süredir güvenlik sektörünü takip eden uzmanlardan oluşmaktadır.

Uzmanlarımız çalışmalarına dair bulgularını sizin ihtiyacınıza en uygun şekilde özet nitelikte, teknik açıklamarı ile ve sade bir dil ile Türkçe raporlayarak sizin işinize ve çözüme odaklanabilmenizi sağlar.

Siber güvenlik konusunda bilgi güvenliğini sağladığımız müşterilerimizin güvenliğini sürdürmek amacıyla adlarını burada paylaşmayı doğru bulmuyoruz.

Gizlilik anlaşmamız çerçevesinde referanslarını paylaşmak üzere izin aldığımız müşterilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalar sonucunda tespit edilen sistem zafiyetleri ve bu zafiyetlere bağlı erişilebilecek bilgilerin gizli kalması bizim için yüksek derecede önemlidir.

Siber güvenlik çalışmalarının başlangıcında her iki kurumun da çalışma şartlarına yönelik gizlilik sözleşmesi imzalaması ve bu çerçevede kurumsal disiplinin korunması sağlanmaktadır.

Sözleşmelerimiz çerçevesinde çalışmalarımızın gizlilikle yürütülmesi, size karşı olan şeffaflığımızı kaybetmemiz anlamına gelmemektedir. Çalışmalara yönelik ihtiyaç duyulan detaylı bilgi yetkili kişilere aktarılmaktadır.

Memnuniyet hedefimiz çerçevesinde müşterilerin kazanımı, tekrarlayan müşterilere döndürülmesi ve olumlu referans kazanımı için tüm çalışmalarımız özveri ile yürütülmektedir.

Sizi Arayalım

Tina Hakkında Detaylı Bilgi İçin: https://www.tinasecurity.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

4 yılı aşkın süredir TÜBİTAK Martek desteği ile geliştirdiğimiz Tina ürünümüze dair demo talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bilgi at isr.com.tr

Sizi Arayalım