Uygulama Güvenliği Hizmetimiz

Uygulama güvenliği, güvenlik denetimi yapılması gereken en kritik alanlardan biridir.

Kurumunuzun ihtiyacına göre kendi bünyenizde ya da dışarıda geliştirilmiş olan uygulamanın test edilmesi, bilgi güvenliği mahremiyetiniz açısından kritik önem taşır.

PROFESYONEL YETKİNLİK

Size özel olmasa da kullanım amacınız dolayısıyla stratejik önemi bulunan, paket halinde satılan ticari programların, ne kadar popüler olursa olsun,  ağınızdaki kullanımının özel olarak test edilmesi gerekmektedir.

Ağ ve sunucu altyapınızı iç ya da dış saldırılardan korumak uygulama üzerindeki bilginizin mahremiyetini sağlamak anlamına gelmemektedir!

ISR, test edilmesi gereken uygulamayı gerek yazılım, gerekse güvenlik tecrübelerine dayanarak detaylıca test eder ve ihtiyaç duyduğunuz ölçüde detaylı bir rapor sunar.

ISR, uluslararası bilinirliğe sahip OSCP (Offensive Security Certified Professional), OSCE (Offensive Security Certified Expert) sertifikalı güvenlik mühendislerinin tecrübeleri ile bu konuda sizlere yardıma hazırdır.

OSCEOffensive Security Certified Professional

ISR Bilgi Güvenliği, 20 yıla yakın süredir güvenlik sektörünü takip eden uzmanlardan oluşmaktadır.

Uzmanlarımız çalışmalarına dair bulgularını sizin ihtiyacınıza en uygun şekilde özet nitelikte, teknik açıklamarı ile ve sade bir dil ile Türkçe raporlayarak sizin işinize ve çözüme odaklanabilmenizi sağlar.

Siber güvenlik konusunda bilgi güvenliğini sağladığımız müşterilerimizin güvenliğini sürdürmek amacıyla adlarını burada paylaşmayı doğru bulmuyoruz.

Gizlilik anlaşmamız çerçevesinde referanslarını paylaşmak üzere izin aldığımız müşterilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalar sonucunda tespit edilen sistem zafiyetleri ve bu zafiyetlere bağlı erişilebilecek bilgilerin gizli kalması bizim için yüksek derecede önemlidir.

Siber güvenlik çalışmalarının başlangıcında her iki kurumun da çalışma şartlarına yönelik gizlilik sözleşmesi imzalaması ve bu çerçevede kurumsal disiplinin korunması sağlanmaktadır.

Sözleşmelerimiz çerçevesinde çalışmalarımızın gizlilikle yürütülmesi, size karşı olan şeffaflığımızı kaybetmemiz anlamına gelmemektedir. Çalışmalara yönelik ihtiyaç duyulan detaylı bilgi yetkili kişilere aktarılmaktadır.

Memnuniyet hedefimiz çerçevesinde müşterilerin kazanımı, tekrarlayan müşterilere döndürülmesi ve olumlu referans kazanımı için tüm çalışmalarımız özveri ile yürütülmektedir.

Sizi Arayalım

Uygulama güvenliği konusunda merak ettiklerinizi bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

2 yıl boyunca TÜBİTAK Martek desteği ile sürdürdüğümüz ScavDAT projemiz kapsamında geliştirdiğimiz metodolojilerimizden, edindiğimiz tecrübelerden ve özgün raporlamalarımızdan örnekler görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bilgi at isr.com.tr

Sizi Arayalım