YERLİ VE BAŞARILI ÇÖZÜM

KAMPANYA BİLGİLERİ

YERLİ ÜRETİM, GLOBAL YETKİNLİK

TÜBİTAK Martek’ten ve KOSGEB’den onaylanmış proje destekleri ile üretilen bu öncü ürünümüz, ağ ve sunucu altyapınızı ve IP bazlı tüm istemcilerinizi en iyi şekilde korumak için uluslararası bilinirliğe sahip OSCP (Offensive Security Certified Professional), OSCE (Offensive Security Certified Expert) sertifikalı güvenlik mühendislerimizin tecrübeleri ile sizler için TÜBİTAK Gebze Yerleşkesinde geliştirilmiş ve üretilmiştir.

 

OSCEOffensive Security Certified Professional

TÜBİTAK MartekYerli Malı - TinaTina

Kampanya Hakkında

Bu kampanya ISR Bilgi Güvenliği ürünleri dağıtım yetkilisi olan Mevertech Teknoloji Ltd. Şti. tarafından yürütülmektedir. Mevertech firma lansmanı kapsamında satın alma / kiralama tutarına uygulanan indirim Mevertech firmasınca karşılanmaktadır.

Kampanya Koşulları

 • Bu kampanya Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir ve bir başka kampanya ile birleştirilemez. (Almanya ve Avusturya’ya özel talepleriniz için mevertech.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz).

 • Kampanyada benzer kategorideki ve kullanıcı sayısındaki APT (Advanced Persistent Threat), Zero Day Protection, Sandbox vb. yabancı ürünlerin fiyatlarına karşı en uygun indirim oranı sağlanır.

 

 • ÜRÜN SATIN ALACAKLARA AVANTAJLAR!

  Yabancı ürün satın almak için fiyat alan kurumlara yönelik

  • Yerli ürüne geçiş kampanyası kapsamında 31.12.2019’a kadar verilen kesin siparişler için Tina liste fiyatları üzerinden toplam %50 indirim sağlanır.

  • Ocak 2020’ye kadar verilen kesin siparişlerin satın alma işlemlerinin tamamlanması ve ödeme için 2020 Mart ayına kadar fiyat garantisi sunulur.

  • Vade farksız 6 ay vadeli, 2 eşit taksit ile ödeme imkanı sunulur.

 

 • LİSANSI BİTENLERE AVANTAJLAR!

  Yabancı üründen lisans yenilemesi için fiyat alan kurumlara yönelik 

  • Kurum için toplanan resmi fiyat teklifleri baz alınır; fiyat tekliflerindeki yabancı ürün yıllık lisans tutarının en fazla yarı fiyatına kadar 1 yıllık Tina fiyat teklifi sunulur.

  • Kampanya kapsamında 1 yıl süre ile Tina Zero Day Protection ürünü kiralık olarak  (TaaS) sunulur.

   • Kampanya ile sunulan Tina ZP ürünü tüm Tina tespit ve engelleme lisanslarını içerir; Tina CAT, Tina CTM, Tina CSI, Tina TPI, Tina PAI lisansları dahildir ve haftalık raporlama ile tehdit analizleri ve engellemelerini bildirilir.

   • Kampanya kapsamında sunulan donanım kiralıktır, sözleşme sona erdiği takdirde iade alınır.

  • Kullanıcı, kampanyada sunulan yıllık Tina lisans fiyatı üzerinden, isterse 1 yıllık ek ücret ile toplam 2 yıl olarak da  yararlanabilir.

  • Kullanıcı, ilk 6 ay içerisinde memnun kaldığı ürünü satın almak istediğinde modele bağlı olarak %40’tan %60’a varan yerli ürüne geçiş kampanyası indirimi ürün liste fiyatı üzerinden uygulanır ve kalan lisans süresi de bu ürüne ilave edilir.

  • En az 24 aylık taahhüt verilerek kampanyadan aylık ödemeli olarak da yararlanılabilir.

   • 24 ay ve üzeri taahhüt ile kampanyadan yararlanmak isteyenler için; sözleşme tarihi itibarıyla 1 ay boyunca deneme süresi sunulur; 1 ay içerisinde cayma hakkı kullanılabilir ve taahhütten ilk 1 aylık ücret ödenerek vazgeçilebilir.

   • Kullanıcı istediği takdirde sözleşme süresince ödenecek olan aylık ücreti toplam olarak tek seferde peşinen ödeyebilir, bu durumda (24 veya 36 aylık) tek fatura kesilir. Ancak toplam sürenin peşin ödenmesi dolayısıyla kampanya kapsamındaki fiyatlara ek indirim uygulanamaz.

 

 • ISR Bilgi Güvenliği dağıtıcı firması olan Mevertech Teknoloji Ltd. Şti. tarafından yürütülen bu kampanya, ISR Bilgi Güvenliği’nin de gözetiminde, Mevertech tarafından yürütülmektedir ve stoklar ile sınırlıdır.

 • Mevertech Teknoloji Ltd. Şti. kampanyaya dair değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Satın alma esnasında belirtilen kampanya koşulları ve satın alma şartları model ve kişi sayısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tina Siber Saldırı Engelleme Cihazı

TİNA’YI DAHA YAKINDAN TANIMAK İÇİN;

https://www.tinasecurity.com

0 216 998 00 11

Bize 0216 998 00 11'den veya [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

5 yılı aşkın süredir geliştirilen Tina ürüne dair soru ve tüm talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.
0 216 998 00 11
ISR Bilgi Güvenliği, 20 yıla yakın süredir güvenlik sektörünü takip eden uzmanlardan oluşmaktadır.

Uzmanlarımız çalışmalarına dair bulgularını sizin ihtiyacınıza en uygun şekilde özet nitelikte, teknik açıklamarı ile ve sade bir dil ile Türkçe raporlayarak sizin işinize ve çözüme odaklanabilmenizi sağlar.

Siber güvenlik konusunda bilgi güvenliğini sağladığımız müşterilerimizin güvenliğini sürdürmek amacıyla adlarını burada paylaşmayı doğru bulmuyoruz.

Gizlilik anlaşmamız çerçevesinde referanslarını paylaşmak üzere izin aldığımız müşterilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalar sonucunda tespit edilen sistem zafiyetleri ve bu zafiyetlere bağlı erişilebilecek bilgilerin gizli kalması bizim için yüksek derecede önemlidir.

Siber güvenlik çalışmalarının başlangıcında her iki kurumun da çalışma şartlarına yönelik gizlilik sözleşmesi imzalaması ve bu çerçevede kurumsal disiplinin korunması sağlanmaktadır.

Sözleşmelerimiz çerçevesinde çalışmalarımızın gizlilikle yürütülmesi, size karşı olan şeffaflığımızı kaybetmemiz anlamına gelmemektedir. Çalışmalara yönelik ihtiyaç duyulan detaylı bilgi yetkili kişilere aktarılmaktadır.

Memnuniyet hedefimiz çerçevesinde müşterilerin kazanımı, tekrarlayan müşterilere döndürülmesi ve olumlu referans kazanımı için tüm çalışmalarımız özveri ile yürütülmektedir.